« Home | Piff-paff-pöff » | Kiidusõnad ETV'le » | Pealkiri pane ise » | Onu Eufooria ja Tädi Perfektsioon » | Tal juhtus õnnetus - sõrm jäi ninna kinni » | Ma joon ainult siis, kui ma võtnud olen » | Langevate lehtede aegu » | Laupäevane meedia » | Äike » | Zzz, zzz, zzz » 

Friday, November 18, 2005 

Sotisaalprintsess

Hjellou. Viimased päevad on möödunud päris huvitavalt. Komapäeval käis üks kursavend külas, keda polnud ammu reaalselt näinud. Juttu oli palju ja nalja sai ka. Neljapäeval lunastasin oma patud vanaema ees ja läksid teda vaatama. Kuna oli vaba päev, siis sai autoga tutvutud Setumaa auklike teedega ja nauditud eriti halli ilma. Loomulikult jätkus seal ka juttu. Pakuti kodukootud sööki ja Petseritst toodud imehäid komme. Suurimaks hailaidiks võib pidada seda, et vanaisa oli mingi naaberküla mimmi käest ostnud omale juba kolmanda auto. Tegelt on tal neid nüüd neli, aga üks on praktiliselt ainult raam. Lubagem loetleda: Ziguli (03 vist), siis mingi vanem Nissan (vähemalt mitte Datsun) ja siis see uus Opel Rekord. Viimane on tegelikult väga heas korras ja kilometraas imepisike. Vanaisa sõnul oli selle auto suurim viga see, et õli oli kolm aastat vahetamata. Ta on kuldsete kätega onkel, eriti mis puudutab autosi, mootoreid ja muid selliseid asju. Teine tipphetk oli see, et vanaema bänd (mingi setu bänd, kus mu vanaema bäkki laulab) on ilmutanud oma teise kauamängiva. Yey. Ilmselt pole tegu poetootega. Samuti pole tegemist just muusikaga minu kõrvadele. Kui siis äkki arvutis setukoor ja näiteks tekno kokku miksida. See võib päris huvitav olla. Seda peaks tegema, esimene lugu oleks minu sulest siis "Lämmipäitse (Very Horny Remix)". Loo nimi ajab kindlasti juba tränameestel alt märjaks.

Peale vanaemal külaskäiku ja vanavanaema vaatamist (jee, ta tundis mu veel ära, aga ta on oma 98 kah) sai lenneldud koju, kus üllatuseks sisseastumishetkel kadus vool. Tartu pole mitte "Heade Mõtete Linn" vaid "Akadeemiline poolpime linn". Vool kaob siin pidevalt ära. Igatahes tuli varsti elekter taas seina ja mingi aeg maabusid paar inimest minu poole, et arutada tulevat uue aasta vastuvõttu. Saime selgeks, et see ei toimu mitte Otepääl (kuna sealne rendimaja on kohutavalt ebaruumikas) vaid ühe sõbra enda pool. Arutelu käigus käis ringi ka voolik, kus tuli tossu ja mis oli ühendatud vesipiibuga. Mingi viis-kuus sütt sai ära tehtud. Pärast oli väike pohmakas lausa. Aga sai nalja, plaanid paika ja oli ka muidu tore. Ainult see andis kõvasti tunda täna hommikustel töötundidel. Jube vedas, et hommik oli tööl ainuke rahulikum aeg, sest hiljem ei saanud vaat, et hingegi tõmmata. Natuke tegin pattu ka, kuna tulin karmidele reeglitele vaatamata ühele kenale ja toredale naisolevusele vastu. Samas täna oli nii mõnigi klient tõeline ässhõul. Homme ka tööle, õnneks ainult neli tundi, kuna on laupäev.

Internetipoode ka külastasin. Varsti peaks postkasti potsatama Antony And The Johnsons'i, The Go! Team'i, Jose Gonzalez'i, Bloc Party (Remix Album) ja The Arcade Fire'i omanimeline EP. Kahjuks Sufjan'i Illinois'i ja Devendra Cripple Crow'd Eesti plaadipoodidest ei osanud kusagilt leida. Ilmselt tuleb appi väljamaa pood mingisugune. Enne aasta lõppu tahaks ikka selle aasta säravamaid plaate kokku ära mahutada. Raha läks päris valusalt. Tegelt võiks tööl ka palka plaatides saada, vähemalt mingi osa.

Tegan And Sara - Walking With The Ghost