« Home | Pealkiri pane ise » | Onu Eufooria ja Tädi Perfektsioon » | Tal juhtus õnnetus - sõrm jäi ninna kinni » | Ma joon ainult siis, kui ma võtnud olen » | Langevate lehtede aegu » | Laupäevane meedia » | Äike » | Zzz, zzz, zzz » | Suvi hakkab lõppema » | Töörindelt » 

Monday, November 07, 2005 

Kiidusõnad ETV'le

ETV ehk meie riigitelevisioon on üks ütlemata tore telekanal. Esiteks pole reklaame, saateid on igale maitsele ja näitab ka selliseid filme, mida suuremad massid ei austa (kuid filmifriigid küll) ja kõigele lisaks on seal huvitavid dokumentaalfilme ja teadussaateid. Ei maksa keerutada ja öelda, et pühapäev on eriti tore päev. Siis on saateid palju ja häid. Alustades kodumaise muusikakonkursiga Kaks Takti Ette. Seda vaadates võib päris sageli tõdeda, et andekaid lauljaid on meil küllaga. Kuigi paljudel on imelik lugudevalik, aga häält ja tahtmist nagu ikkagi oleks. Loomulikult krimifännidele Hercule Poirot, millest mina armastan vaadata ainult lõppu, kui kui selgeks saab. Täna valmistas üllatuse, et Gilmore Girls'id on tagasi. Kuigi jah, arvuti vahendusel on see juba nähtud ja viimane ehk kuues hooaeg hetkel pooleli (mis on väga hea, samas tunduvalt kurvem kui varasemad hooajad), aga see on nii hea sari, mida võib korduvalt vaadata. Kuigi üksikuid häirivaid tõlkevigu jäi täna päris mitmeid silma. Peale seda ka briti huumorit ehk Raamatupood (The Black Books oli vist originaalis selle nimi). Viimane pakub päris head huumorit. Vahepeal näitas ETV natuke mitte minu maitsest lähtuvaid briti komöödiasarju, aga selle Raamatupoega on nad jälle tagasi (kas just sama mis Big Train ja Smack The Pony). Jep, ETV'le pole vastast, sest TV3 pakkus samal ajal juba ilmselt 30'ndat korda filmi Nunnad Hoos ja Kanal 2 ka juba kordi nähtud Kurjuse Kaitsjat. Samas esmaspäev on pigem TV3'e päralt (peamiselt tänu C.S.I. Las Vegasele). Samas laupäev on praktiliselt kõigis kanalites väga nutune.

Natuke muud juttu kah. Eile ja täna sai natuke ka oma sõpradega kokku põrgatud. Viimati oli sellest väga pikk aeg möödas, kuna kõigil kiire ja asukohad ka pidevalt muutuvad. Üle pika aja oli päris tore, kuigi laupäeva õhtu andis ilmekalt märku, et kõik olid väga väsinud ja äärmiselt vähejutukad. Kellel oli räige pohmell, kes niisama väsinud. Mina kuulusin viimase alla, kuna laupäev oli tööpäev ja tavaliselt on laupäevad küll lühikesed (neli tundi kõigest), aga tunduvalt töisemad kui mõned teised täispikad päevad kokku. Lõpetuseks seda, et sügise kohta on väga soojad ilmad väljas. Eile hakkas mu vasaku jala kand ka valutama ja kõndimisel annab praeguseni tunda. Ei tea millest see on tingitud. Äkki ei saa ta mu kingaga läbi.

Hope Sandoval - Cherry Blossom Girl
Air'i lugu. Tunduvalt originaalikauge ja hea esitus. Head mõlemad.