« Home | Laupäevane meedia » | Äike » | Zzz, zzz, zzz » | Suvi hakkab lõppema » | Töörindelt » | Pealinnast tagasi » | Köh-köh, nii need loomad välja surevad » | 9 Songs » | I'm back for a while » | Lõpp on millegi uue algus » 

Sunday, October 09, 2005 

Langevate lehtede aegu

Nädal Tallinnas möödus kui linnutiivul. Sain targemaks, kulutasin kolmandiku palgast (nii vähe onju), käisin kinos ja hambaarsti juures, sõitsin trammiga ja külastasin ühte huvitavat korterit. Kõige parem siinjuures on see, et palka saan ka selle eest. Kuigi jah, novembri alguses läheb suur osa õppelaenu intressidele sellest.

Suurimaks üllatuseks avastasin Stockmann'i muusikapoest Smog'i kõige uuema plaadi. Ma olin enne seda raudselt kindel, et Eestist leiab enne radioaktiivset uraani või saja hektarilise kanepipõllu, kui üleüldse mingi Smog'i plaadi. See trumpab need üle igatahes.

Kinos vaatasin sellist komöödiat nagu Wedding Crashers. Päris naljakas oli, Owen Wilson'i ja Vince Vaughn'iga peaosas. Loomulikult oli seal pisiosas ka Will Ferrell, sest kuidas ilma temata siis ikka. Ben Stiller'it seekord ei märganud. Filmi algusepoole oli isegi natuke ebanaljakas, aga see muutus päris kiiresti naljakaks ja seksuaalselt päris ängistavaks filmiks, sest mõnel oli seal sellega probleeme, teisel jälle igasugune üleküllus. Rachel McAdams'i mängitud neiu oli ka vastupandavalt kaunis, vähemalt kui võrrelda selle bimboga, keda ta mängis sellises teismeliste tüdrukute lemmikfilmis nagu Mean Girls. Christopher Walken ka muidugi on üks mees (ahem, näitleja), kes mulle alati meeldib.

Kõige ilusam on muidugi see, et sügise kohta on päris soojad ja päikseliselt kaunid ilmad. Lisaks kõige muu ilusaga mida sügis pakub. Koduaia pirnipuu esimene saak (7 pirni) oli ka väga maitsev. Järgmine aasta äkki tuleb rohkem. See on igatahes väga hea kompensatsioon selle eest, et kaks-kolm kirsipuud on suvel väga hapude marjadega. Ning nõuanded, mida teha hunnikute viisi pihlakamarjadega on ka igati teretulnud. Kommentaarid, et garneeringuks salatile või värviks soustile, pole oodatud. Lisaks ostsin Tallinnast ühe metallpurgi Campell'i tomatisuppi. Ma ei tea kui hea see on, aga selle ostsin puhtalt pakendi pärast. Warhol'i looming on just minu cup of teed. Kohati on päris lihtne mulle kaupa pähe määrida. Ning Stockmanni toidupoe anomaalia on selles, et kõrvuti olevad After Eight piparmündishokolaadid on hindade poolest nii, et 200 grammi maksab 55 krooni ja 300 grammi maksab 52 krooni. Võrus aga makasba suurem üldse 47 krooni.

John Lennon - Woman
Palju õnne talle ka, 65. juubeli puhul.

Minu koduaia pirnipuu esimene saak oli 8 pirni :D Aga pihlakamarjad kuivata ära ja kaunista nendega jõulude ajal kuuske :p

Post a Comment