« Home | Zzz, zzz, zzz » | Suvi hakkab lõppema » | Töörindelt » | Pealinnast tagasi » | Köh-köh, nii need loomad välja surevad » | 9 Songs » | I'm back for a while » | Lõpp on millegi uue algus » | T-shirt white - tarzan » | Changes » 

Wednesday, September 28, 2005 

Äike

Täna öösel, õigemini varahommikul (kell oli umbes 4.20) oli jõhker äike. Õigemini siis ta hakkas. See hakkas ilge litiga, mis pani paljude autode alarmid undama, mis mu maja ümbruses olid. Välk ja mürts oli samal hetkel, mis tähendab seda, et välk lõi sisse kuhugi väga lähedale. Peale seda litti hakkas ilgelt võimsalt vihma sadama. Äike muidugi ka jätkus, aga aegamööda kaugenedes. Võimas igatahes. Ma ei karda äikest ja kui aus olla, siis ma päris naudin seda. See ei tähenda muidugi seda, et ma äikse ajal metallvarras käes mööda õue ringi jookseks.

Eile oli ka väga jube hambaoperatsioon. Minule ei maksnud see küll midagi, sest Haigekassa (oh imede ime) tuli selles osas täielikult vastu. Ära likvideeriti siis üks alalõua tagumine tarkusehammas. Kunagi ilmselt ka teiseltpoolt on vaja sama teha. See oli igati jube operatsioon. Valus (aga mitte kogu aeg) ja minu arust veniv, kuigi hiljem kella vaadates ei saanud seda öelda. Protseduur ise oli selline, et seda hammast ei saanud lihtsalt välja tõmmata, kuna ta kasvas viltu ja seega oli hambaots otse vastu teise hamba küle. Kõige pealt lõigati ige lahti, üritati hammast luu küljest lahti võtta. Siis lõigati (või puuriti) hammas põhimõtteliselt pooleks, et esialgu üks pool välja võtta, mis teeks ruumi ka selle teise poole väljumisele. Keeruline ja nõme, aga seda ta ka oli. Praeguseks on üks põsk nagu pontsik ja nägu väga ebapropotsionaalse kujuga. Lisaks on selline nõme tunne nagu oleks mingi tampoon vasakus põses. Süüa selle poolega ei saa veel muidugi. Niidid jäävad ka vahest keelele ette ja palju muudki jama. Õrnalt muidugi veel annab tunda ka. Hambapastaga ei tohi ka veel natuke aega hambaid pesta. Ja minu uhke akuga põrisev OralB kogub tolmu ja vana ja haraline hari saab õhte suupoolt veel laiemaks hõõrutud. Kõik sakib selles osas praegu. Siiski suutsin natuke shokolaadi täna ka süüa.

Homme on see nädal viimane tööpäev ja kõige parem muidugi ka see, et on palgapäev. Järgmine nädal olen Tallinnas koolitusel taas. Väike töö ja puhkus käsikäes. Ning seitsmes detsember on Rootsis Broken Social Scene'i kontsert. Raip, sinna tahaks, aga eks näis. Nende uus plaat on igatahes hea. You Forgot It In People'le jääb küll natuke alla, aga hea sellegipoolest.

Broken Social Scene - Handjobs For The Holydays

Hi there,

I have a Wedding Songs site. It has Wedding Songs stuff.

Pay a visit sometime

Post a Comment