« Home | Olgu jõud sinuga » | Ikka ilma pildita » | Vihmana ma sajan » | Hits for tits » | Sad boy who played trombone » | Free Willy is back » | Pöörakem nüüd pilgud itta » | Kiisu, kiisu, nii armas! » | Instant pleasure » | 41% on täis elurõõmu » 

Tuesday, May 24, 2005 

I'm your wicked uncle Ernie

Pühapäeval käsin rabas siis. Lahe oli. Kohti natuke kõikuva ja mädaneva laudraja peal tekkis paar ohtliku momenti, kuid jäin ikkagi kuivaks. Ma ei tea palju seal seda laudteed oli, oma 3-4 kilti kindlasti, aga kuna me ei läinud mööda laudrada tagasi, siis tegime ilge ringi mingil kruusateel. Kokkuvõttes käisime maha mingi 15 kilti vist küll. Tegin ka mõned pildid, mida ilmselt niipea ei näe, kuna enne vaja veel 30 pilti ära klõpsutada, kui asi ilmutusse läheb. Aga lahe oli ka see, et seal oli kaks maja, milles sai pidu pidada ja vihmavarju ja magada ka. Tasuta ka vist veel, kuigi üks maja oli millegipärast lukus ja kellegi pikad dressid narivoodist alla rippusid. Teine oli lahtine, aga väga värskete peojälgedega. Lisaks oli veel väljas grillimiskohti. Igati ilus, RMK ees müts maha igatahes, et sellist asja viljeletakse nende poolt, sest teada on, et suur osa rahvast kasutavad seda kurjalt ära, aga RMK tegutseb ja parandab nendele vaadamata omi asju edasi ja loob ka uusi. Loodame, et ka hukkaläinud linnainimestele aru pähe tuleb ja loodust paremini hoida ja vähem reostada oskab.

Tänagi veel jalad surisevad pikast kõndimisest, millest vähemalt pool läks ülesmäge, kui laudradu mitte arvestada. Palav oli ka, sest väljas on paras suvi juba. Viimaste päevade meelistegevus on vesipiibu popsutamine väljas, seljaga vastu majaseina toetada ja vahtida taevast. Juba teist päeva jäi silma, et ühe manni ladvas on päiksepaistega selline jänu profiil üleval, koos kõige kõrvade, tagakäppade ja vist isegi hammastega. Lisaks parem käe ja jala vahel on mingi linnupesa, kus mingi sebimine käib. Täpselt ka ei tea, kuna see asi asub päris kaugel ja kõrgel ikkagi. Lisaks nägin eile veel pilvitus ja türkiissinises taevas helikopterit. Seda ei näe Võrus sageli just. Lisaks kuulan kõige selle tegevuse juures muusikat. Teeb kadedaks, kui arvestada sellega, et homme vaja Tartusse minna ja ilmselt enne neljapäeva sealt ära ei saa.

Ma olen mõelnud veel siin paar päeva, et peaks ka natuke muusikat uurima. Esialgne list on, mida kiirema ühenduse taga proovida tahaks:
1. British Sea Power'i nimelist bändi
2. Oasis'e uut plaati
3. Teenage Fanclub'i Man-Made'i nimelist uut albumit
4. Devo nimelise bändiga tahaks ka lähemat tuvust teha
5. ...As The Poets Affirm - bänd jällegi
6. ammu olen mõelnud, et natuke võiks uurida ka Clinic'ut ja Mum'i, mida siiani pole veel teha jõudnud.

Lõpetuseks aga
Bloc Party - Plans (Mogwai Remix)

PS! Varsti hakkan koos piltidega postitama. Treipingi mehanisaatori ausõna.