« Home | Nii ei saa » | Six Days At The Bottom Of The Ocean » | Indiaanipealik tõstis parema käe ja ütles "Hau!" n... » | Sa kuramus! » | Podcast » | Gran Turismo 4 » | Juuksurisse! Kiire! » | Muutused pole alati head » | Naistepäev » | Capital City » 

Saturday, April 09, 2005 

Oh, kallis Ester, kallis ära löö mind ....

Viimasel ajal ma pole eriti tihe blogija olnud. Nii korra-kaks nädalas. Samas ei saa öelda, et midagi vähe toimunud oleks. On ikka ja päris kõvasti. Kolmapäeval näiteks käis meil koolis Vahur Kraft rääkimas. Kusjuures see polnud üldse huvitav ja ta jutt oli päris raskesti jälgitav. Luges suuremal määral lehelt maha lihtsalt. Samas ei saa ka nuriseda, kuna ta leidis ikkagi oma kiire töö kõrvalt aega tulla. Reedel oli aga Siim Kallas, samas kohas rääkimas. Saal oli rahvast pungil täis ja see oli tõesti ka huvitav. Rääkis huvitavalt, teda oli hea kuulata ja tõi ka igasuguseid toredaid näiteid. Kohe näha, et mehel on esinemiskogemust rohkem. Ta jättis vägagi sümpaatse mulje. Liigere roheline lips natuke häiris ainult, või oli asi selles, et see kiskus oma tooniga koguaeg silmad enda poole.

Korteris toimus ka suurpuhastus. Sai ise lapiga ümber käidud ja ka spetsiaalsed puhastajad oli kohal, kes pesid ära aknad ja vaibad ja isegi eriti tolmuse sofa. Viimane oli jubedalt tolmune. Nüüd valitseb korteris värske õhk ja aknad paistavad läbi ka. Võrus seda muret pole, kuna siin nagu tolmu polekski. Kui seda ka leidub, siis hästi vähe ja see ei jää ette. Täna sadas ka vihma päeval. Kusjuures see oli päris suvine ja soe vihm. Ma natuke isegi päris nautisin märjakssaamist. Kass polnud rahul muidugi. Laupäeval saab raibe kolme aastaseks. Ma ei tea, kui ta sel puhul välja ei tee. Kringlit pole vaja, piisab millestki väiksemast.

Praegu tunnen puudust uutest kõrvaklappidest. Vanad ja hästi teeninud Sony'd on ausalt öeldes päris ribadeks. Poroloon on väljas vähemalt. Töötavad loomulikult edasi, aga tahaks juba Grado'si. See praegune kvaliteet pole eriti kiita ja see ühendusots on ka natuke viga saanud ja vahe peal peab seda pöörama, sest vahel juhtub, et heli tuleb ainult vasakust klapist. Eks nad ole vanad ka. Seitse aastat kindlasti. Ma sain need vist 17-aastaseks saamise puhul. Või sain isegi 16. Helitroobi netipoes on järjekordselt suur allahindluste aeg, kus suur ports plaate on saadaval hinnaga 135 krooni. Kusjuures sellest suurest listist jäi üksikuid isegi silma. Näiteks Eels'i plaadid, Björk'i omad ja mõned veel. Ilmselt seekord sel puhul ei osta sealt, kuna peale on tulnud väga palju uusi plaate, mida tahaks, näiteks Bloc Party, The Bravery, Beck ja veel üks kõva tosin.

Muusikaline soovitus on:
Interpol - Obstacle 1
Interpol on viimasel ajal üheks meeldivaimaks bändiks tõusnud mul. Varem ma vist sattusin selliste vähem ütlevate lugude peale neil, et neid liiga sagedasti kuulata. Praegu kuulan päris tihti nende lugusi. Seda vanemat plaati tahaks ka, kus seesamune lugu peal on. Antics on juba olemas.