« Home | Paranormaalsed võimed » | Vahel käib kõik närvi » 

Tuesday, January 18, 2005 

Lihtsalt masendav

Kuna eksamisessiooni aeg koolis on selline nagu ta on, siis oli ka täna küllalt vaba aega õppimise kõrvalt, et linnas käija. Ma ei käiks muidu, aga vahel lihtsalt tahaks õhku ka saada. Tänaseks ohvriks valisin välja kõigi poolt tuntud ja üpriski mannetu väliskestaga Tartu Kaubamaja. Varsti peaks see mure parandatud olema, sest jooniste järgi kerkib üle tee kohe väga ilus ja stiilne maja, kuhu Kaubamaja endasi suundub. Igatahes oli plaan osta ka üks plaat, aga nagu ikka, seda ma ei teinud. Põhimõtteliselt alati kui mingi kindla sooviga kuhugi kodumaisesse plaadipoodi satun, siis ei leia sealt kunagi seda mida otsin. Kui aga järgmine kord lähen, siis on uus soov ja siis on see eelmine soovitud asi ka olemas. Täna oleks tahtnud midagi Mogwai'lt või The Music'ult. Ma olen nende plaate varem Kaubamajas müügil näinud isegi. Aga võta näpust, polnud. Küll aga oli seal näiteks Hot Hot Heat'i album nimega Make Up The Breakdown, mida olen ma varem päris otsinud. Seega saabusin tühjade kätega. Kui toidupoe osakonna korvitäis õhtust söömist välja jätta. Aga viimasel ajal on isu suhteliselt väike ja tunnen end ka natuke kergemini. Kui nüüd keegi mingi sokolaadiga või keeksiga (keeks ei meeldi tegelt eriti) meelitama ei hakka ja endal kokandustuhinad peale ei tule, siis oleks päris tore. Aga nädalalõpp ma nagunii midagi vaaritan jälle. Võimalik, et tuleb Vahemere viikend volüüm 2, millega sai kaks nädalat tagasi algust tehtud. Kuigi idamaade köök meeldiks rohkem. Varsti on Imre Kosel mõtet värisema hakata vähemalt. Peaks uue wok-panni ka muretsema, vana on juba valet värvi ja oht, et läheb varsti rooste. Või on see põhjakülge kinnisööbinud karri.

Täna öösel jagati ka meerikamaal Kuldseid gloobuseid, kus autasustati ka parima filmi ja parima meesnäitleja tiitliga ühte mu selle aasta oodatumat filmi, mis kannab nime "The Aviator", kus peaosas hiilgab naistelemmik ja muidu hea näitlejahakatis Leonardo DiCaprio. Siinkohal võivad paljud vaidlema hakata, et ta on jama näitleja, aga filmidevalik on tal ju hea ja näiteljatöö samuti. Ega tema pole süüdi, et jumal on talle sellise välimuse andnud, et ta ilmselt isegi kuuekümneselt näeb välja nagu kahekümneaastane moosinägu.

Täna oli väljas päris külm ja isegi libe. Ma ilmselt ei valeta, et oli selle aasta külmem ilm. Kraade oli vast nii -5 või midagi sarnast. Ja on juba üle jaanuari keskmise kuupäeva. Vastlaliugu saab ilmselt juba sinilillede vahel lasta ja märtsi alguses on juba ilusad rannailmad. Delfi uudiste järgi ongi juba karud talveunest ülevalt, minu kodukandi inimesed käivad jaanuaris kukeseeni korjamas ja kuldnokad ka raiped juba platsis. Viimastele oli mul tahtmine see aasta pesakast hankida, sest hetkel maja juures on ainult üks puu, mille õõnes nad elada saavad. Aga jäin jälle hiljaks sellega. Ma ootan ikka veel korraliku talve tulemist, sest tahaks ikkagi see aasta ka kelgutamas ära käija. Kelk on ammu valmis juba.

Lõpetame ikka muusikaga. Enne aga kui nii-öelda enda soovitatud loo peale lähen, siis tahaks juhtida teie tähelepanu eile Ärapanija saates näidatud Arnold Oksmaa liigutustega ja hirmsa häälega vanameest, kelle nimeks oli vist Sergei Mazin. Tema kodulehelt leiab päris ohtralt trükivigu ja naljakaid nimesi. Siinkohal üks lõik:

"2001.a. septembris S.Mazin on esinenud Tallinna linnavõimude poolt
korraldatud üritustel Raekoja Platsil mis oli pühendatud Ameerika ohviridele
peale terroriakti. koos  Anne Veskiga, Ivo Linnaga, Gunar Krapsiga,
Erih Kriigeriga,Kadi Toomega.Tallinna linna Lasnamäe osa poolt korraldatud
üritustelt tema laulis  grupiga “Agata Kristi” Venemaalt, lauljatega Aleksandr
Barõkin, Andrei Derzavin ja Igor Korneljuk. Sergei Mazin esineb ka iseseisva
kavaga, temal on oma tantsutrupp."

Peale trükivigade on ka nagu näha Eesti kullafondi muusikute nimedega nii-öelda vesi püksis. Huvitav, kes ta tantsutrupis on, kas ta ise või proua Mazin? Igatahes olen kindel kui võtta kuskilt Tallinna baarist keegi purjus soomlane Ilpo, siis tema laulaks karaokes Sergei küll üle. Kodulehe aadress paneb küll i-le täpi peale "laulja.ee".

Aga jah, lõpetaks ikkagi hea muusikaga:
John Cale - Hallelujah

Minust

  • I'm Hosegnaasio
  • From Tartu, Estonia
Blogger'i profiil
Powered by Blogger
and Blogger Templates
Hosegnaasio's Last.fm Weekly Artists Chart